Wynajem Samochodów

Wypożyczalnia Samochodów

Aktualnie wiele firm oferuje możliwość wypożyczenia samochodu. W dużych miastach lub w pobliżu lotnisk powstaje coraz to więcej punktów, gdzie możemy wypożyczyć nowy samochód z wybranej klasy. Branża wypożyczalni ciągle się rozwija, dlatego warto zapoznać się z ofertą najlepszych wypożyczalni w Polsce. Ogólny pogląd na firmy w tej branży w Polsce przybliżył nam Polski Instytut Badań Jakości, który przeanalizował pod wieloma względami dwanaście firm, które najprężniej działają w Polsce. Podsumowując firmy, które wzięły udział w badaniu to: Avis, Budget, Car Net, Carfree, Europcar, Express Rent a Car, Hertz, Panek, Rentis, Sixt, Topcars i 99rent. Które z nich klienci lubią najbardziej?

Cena jako najważniejszy czynnik

Najistotniejszym kryterium jest oczywiście cena wynajmu samochodu. Pod uwagę brany był wynajem krótkoterminowy. Czynnikiem stanowiącym o uznaniu ceny za bardziej lub mniej atrakcyjną było również to co można było dostać dodatkowo np. GPS lub fotelik dla dziecka. Dlatego klienci docenili kilka wypożyczalni, a rankingu wysoką pozycję zajęła wypożyczalnia wynajem samochodów TOPCARS. Ponadto wynika to z szerokiej floty dopasowanej dla każdego klienta, jak i gamy dodatków jakie każdy klient może dobrać. Dla przykładu w TOPCARS klient może za niewielką opłatą wybrać odpowiedni fotelik dla dziecka, wyposażyć samochód w nawigację, wyjechać za granicę Polski lub nawet wybrać możliwość oddania brudnego auta.Dodatkowo klienci TOPCARS mogą w cenie 20 lub 40 złotych za dobę wybrać pakiet ochronny ubezpieczający przed wszelkimi przypadkami losowymi i uszkodzeniami samochodu.

Wyposażenie dodatkowe, czyli głębia oferty

Zwycięzcą tej kategorii okazała się wypożyczalnia, która szczyci się bardzo szeroką flota pojazdów. Potem kolejne zajmowane miejsca zajęły wypożyczalnie, które oferują szerokie możliwości wyboru dodatków jak wcześniej wspomniane foteliki, nawigacja GPS lub nawet dodatkowy kierowca. Ponadto w TOPCARS dopisanie dodatkowego kierowcy do umowy najmu samochodu jest bezpłatne.

Szeroka gama modeli

Ponadto, wypożyczalnia TOPCARS wypada na tle konkurencji bardzo dobrze oferując siedem samochodów w klasie C+, pięć w klasach C i SUV, cztery w A (wliczając A+), B, D i Van oraz jednym w E i R. Podsumowując pozwala to na dobranie samochodu do swoich konkretnych potrzeb. Podsumowując jedne modele są wyprowadzane z floty, inne są do niej włączane, dlatego TOPCARS cały czas odmładza swoją flotę samochodów.

Elastyczność oferty

Oceniano tutaj przejrzystość strony, poziom trudności zamówienia samochodu i elastyczność oferty. Dlatego zwycięzcą okazała się wypożyczalnia wynajem samochodów TOPCARS. Strona internetowa została oceniona jako najbardziej przejrzysta i najprostsza w obsłudze. Ponadto na słowa uznania zasłużyła również elastyczność oferty, czyli dopasowanie jej do klienta. Ponadto wysoka ocena w tej kategorii bierze się z takich możliwości jak odebranie lub oddanie samochodu w godzinach zamknięcia wypożyczalni, co w TOPCARS jest możliwe.

Gdzie znajdziemy najkorzystniejsze warunki ubezpieczenia?

Kolejny raz najlepsza pod względem okazała się wypożyczalnia wynajem samochodów TOPCARS. Na przykłąd za jedyne 20 złotych możemy dzięki ubezpieczeniu znieść swój udział w szkodzie. Jeśli zdarzyłaby się taka sytuacja różnice pomiędzy innymi wypożyczalniami znoszącymi udział własny w szkodzie sięgają nawet 102 złotych. Robi to dużą różnicę na tle wypożyczalni biorących udział w badaniu.

Co wiemy po analizie badania?

Wnioski z badania przeprowadzonego przez PIBJA są następujące. Jedną z trzech najlepszych wypożyczalni samochodów w Polsce według przeprowadzonego badania jest TOPCARS. Ponadto wszystkie trzy oferują szeroką flotę pojazdów, duży wybór dodatków jak np. nawigacja, ubezpieczenie. Dodatkowo spełnianie określonych życzeń klienta za dodatkową niedużą opłatą jak np. dostępność do floty całodobowo.

Wynajem samochodów

Jak się okazuje za niecałe sto złotych za dobę możemy wynająć miejski samochód klasy A lub B, dlatego będąc w nieznanym nam miejscu np. dużym mieście, lotnisku warto zainwestować w wynajem samochodu i podróżować komfortowo, szybko i w niskiej cenie. Dlatego warto dodać, że często firmy wynajmujące pojazdy obniżają ceny i stawki dobowe. Wiąże się to ze wzrostem długości trwania okresu najmu, co jest świetną okazją. Sieć wypożyczalni w Polsce ciągle się rozwija, więc nie ma trudności, żeby w dużym mieście znaleźć odpowiedni punkt. Podsumowując TOPCARS również ciągle się rozwija dlatego zapoznaj się z ofertą, znajdź najbliższy punkt i ciesz się jazdą nowym samochodem.

Wynajem Samochodów Lotnisko Okęcie

Więcej informacji na stronie:

Wynajem Samochodów Lotnisko Okęcie