Dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie

Znajdź dogodny dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie

Dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie własnym samochodem nie jest trudny. Wystarczy kierować się znakami prowadzącymi na lotnisko, które położone jest przy ulicy Żwirki i Wigury 1, w odległości ok. 10 km od centrum stolicy.

lotnisko warszawa chopina warszawa modlin

Jeśli interesuje nas dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie za pomocą komunikacji miejskiej do wyboru mamy, aż 5 linii autobusowych:

– linia 175 pokonuje trasę Lotnisko Warszawa Okęcie – Centrum ulicami: Żwirki i Wigury – Dworzec Centralny – Krakowskie Przedmieście – Plac Piłsudskiego. Autobusy tej linii kursują w godzinach 4.27 – 22.58.
– linia 148 oferuje dojazd na lotnisko Chopina od dzielnic Ursynów i Praga, ulicami: Grochowska – Most Siekierkowski – Nowoursynowska – Żwirki i Wigury.
– linia 331 – kursuje na lotnisko Warszawa Okęcie od Metra wilanowska ulicami – Al. Wilanowska, Puławska, Łączyny, Poleczki, Wirażowa, Narkiewicza,
– Linia N32 – linia nocna oferuje dojazd na lotnisko Chopina od Dworca Centralnego.
– linia 188 – to trasa z Lotniska Chopina do Centrum Warszawy, obecnie zmieniona, przez objazd Mostu Łazienkowskiego.

Dojazd na lotnisko Warszawa Okęcie oferują także taksówki zrzeszone w korporacji. Dlaczego podkreślamy, żeby należały one do korporacji – bo wtedy mamy gwarancja stałej ceny i pełnej uczciwości. Do rekomendowanych korporacji taksówkarskich działających na lotnisku Chopina należą Ele Taxi, Super Taxi i Sawa Taxi.
Ponadto na lotnisku Warszawa Okęcie funkcjonuje terminal autokarowy, na którymznajduje się 21 stanowisk dla autobusów dalekobieżnych, a strefa przeznaczona dla pasażera jest zadaszona.

Warto także pamiętać, że Lotnisko Chopina jest połączone Szybką Koleją Miejską, a dojazd do Lotniska możliwy jest liniami S2 i S3. Pierwsza z nich kursuje z Sulejówka (Sulejówek Miłosna), a druga z Legionowa (Legionowa Piaski/Wieliszew). Także Koleje Mazowieckie uwzględniają w swoim rozkładzie jazdy dojazd na lotnisko Chopina.

Jeśli szukasz tanich biletów lotniczych z Warszawy – zadzwoń na numer infolinii!

jak wygląda dojazd na lotnisko warszawa okęcie

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz tanie bilety z Warszawy do Paryża, z Warszawy do Londynu oraz setek innych miejscowości!