Parking Lotnisko Warszawa Okęcie

Parking lotnisko Warszawa Okęcie – gdzie zostawisz pojazd na czas podróży?

loty z lotniska w warszawie

Lotnisko Warszawa Okęcie oferuje miejsca dla osób korzystających z portu lotniczego. Co więcej, od 24.04.2015 r. na lotnisku w Okęciu wprowadzono bardziej elastyczny i przyjazny klientom cennik za krótkoterminowy postój. Parkowanie przed Terminalem jest zabroniony poza krótkim postojem na czas wyjęcia bagażu.
Za to naprzeciwko terminalu znajduje się wielopoziomowy parking P1 dla osób, które odbierają lub odprowadzają podróżnych. Znajdują się tam także bezpłatne miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych, usytuowane tuż przy windach.

Interesują Cię tanie bilety lotnicze z Warszawy do Paryża, z Warszawy do Londynu czy w innym kierunku? Sprawdź nasze propozycje lub skorzystaj z wyszukiwarki lotów i sam wybierz wymarzoną trasę.

Jeśli chcemy zostawić samochód na dłużej powinniśmy wybrać Parking P3 – parking godzinowy lub parking długoterminowy P4, znajdujący się nieopodal hotelu Marriott. W sumie parking lotnisko Warszawa Okęcie oferuje ponad 2600 miejsc postojowych.

W pobliżu lotniska Warszawa Okęcie znajduje się także prywatny parking postojowy oferujący 1000 miejsc postojowych (Parking Lotnisko Warszawa Okęcie), dzięki czemu nie powinno być problemu z zaparkowaniem, a i dojazd na lotnisko jest szybki i bezproblemowy. Zostawione na parkingu nieopodal lotniska samochody są monitorowane i podlegają ochronie przez całą dobę.

Aby jeszcze bardziej usprawnić poruszanie się na lotnisku możliwe jest zarezerwowanie miejsc parkingowych przez internet. Niskie ceny oraz miła obsługa i bezpieczeństwo sprawiają, że wiele osób decyduje się właśnie na naszym parkingu zostawić swój pojazd. Co więcej, jeśli zdecydujecie się Państwo zostawić swój pojazd na parkingu Warszawa Okęcie gwarantowany jest darmowy transfer na lotnisko i z lotniska na parking.

Szukasz tanich biletów lotniczych z lotniska Warszawa Okęcie? Rezerwuj bilety lotnicze online!

znajdź parking lotnisko warszawa okęcie
Infolinia lotnicza