Loty KLM z Warszawy

Tanie loty KLM z Warszawy Okęcie – Bilety Lotnicze KLM

lotnisko warszawa chopina

KLM – pod tym skrótem istnieją Królewskie Linie Holenderskie. Jest to jeden z najstarszych i jednocześnie największych przewoźników na rynku lotnictwa cywilnego. Początek firmy datuje się na 1920 r. Baza i lotnisko macierzyste KLM jest Schiphol – największy holenderski port lotniczy znajdujący się pod Amsterdamem. W zamyśle założycieli samoloty KLM miały łączyć europejskie Niderlandy z terytoriami zamorskimi. Z tego powodu linie KLM niemal od zarania działały na całym świecie, Tajlandia, Indonezja czy Surinam były na kursie KLM od początku istnienia linii, potem oferta rozszerzyła się na inne kraje azjatyckie, południowo i północno amerykańskie. Dla Europejczyków tanie latanie KLM jest szczególnie popularne na liniach azjatyckich, Chiny, Tajlandia, Indonezja to tylko niektóre kraje, gdzie lądują samoloty pod szyldem KLM, a pasażerowie za przelot płacą, relatywnie do konkurencji, niewielkie kwoty.

Chcesz zarezerwować tanie loty KLM z Warszawy? Interesują Cię bilety lotnicze do Londynu, Paryża czy innych miejscowości? Sprawdź nasze oferty w wyszukiwarce lub zadzwoń!

Rezerwacja biletów KLM odbywa się online wtedy jest najtaniej) lub w sposób tradycyjny w biurach i przedstawicielstwach przewoźnika. Na stronie internetowej KLM klient również znajdzie szczegółowe informacje i zapozna się z cennikiem i promocjami przewoźnika. Tanie bilety KLM można również zakupić, biorąc udział w programie lojalnościowym. Przyznawane punkty gwarantują tanie bilety w przyszłym locie lub też umożliwiają uzyskanie ciekawych nagród rzeczowych. Tanie bilety KLM gwarantuje klasa ekonomiczna, która poza przelotem gwarantuje dostęp do telewizora, telefonu i świeżych kanapek i różnych napojów. Liniami KLM możemy latać również z naszego kraju. Tanie przeloty KLM oferuje z Warszawy i Krakowa do Amsterdamu. Flota KLM jest nowoczesna i bezpieczna, jak większość przewoźników KLM korzysta z maszyn Airbusa, Boeinga oraz Douglasa.

Loty KLM z Warszawy Okęcie odbywają się w następujących kierunkach:

(Europa)
Amsterdam
Alesund
Bergen
Birmingham
Lizbna
Manchester
Oslo
Stavanger
Tuluza
Trondheim
Aberdeen
Lyon
Madryt
Nicea
Newcaste
Glasgow
Mumbai
(Azja)
Mumbai
Pekin
Tokio
Bangkok
Shanghai
Honk Kong
Osaka
Fukuoka
Quala Lumpur
Chengdu
Singapur
Delhi
Xiamen
Manila
Tajpei
(Ameryka Płn.)
Chicago
Nowy Jork
Toronto
Waszyngton
Miami
Seattle
Atlanta
San Francisco
Las Vegas
Meksyk

Bilety lotnicze KLM z Warszawy Okęcie można zarezerwować korzystając z naszej wyszukiwarki tanich biletów lotniczych, za pomocą której znajdziemy i zarezerwujemy dogodne połączenie lotnicze nie tylko z Warszawy, ale i innych miejscowości.

tanie loty klm z warszawy okęcie
Infolinia lotnicza – rezerwuj bilety lotnicze online